O nás

Do každej fotografie sa snažím dávať kúsok niečoho umeleckého, aby tak mohla vyniknúť krása každého momentu.

Matt je univerzálnym fotografom, ktorý sa cíti výborne ako v štúdiu pri dlhotrvajúcich hodinových naštýlovaných záberoch, ako aj pri hektickom bojovom rýchlofotení. Dokáže nafotiť rovnako dobre architektúru, profesionálne reklamné fotografie či svadby, avšak najlepšie sa cíti pri fotení ľudí.

Už som fotil od trezorov až po lietadlo, avšak keď fotím ľudí, cítim toľko energie, ako keby som práve relaxoval pri vykonávaní svojho najobľúbenejšieho hobby.

Jeho koníčkom a záľubou je fotenie portrétov a aktov a je to z jeho práce aj cítiť. Preto v Mattovej nekomerčnej tvorbe je práve najviac ľudských fotografií.

Pomáham ženám získať späť dôveru a lásku k samej sebe cez akceptovanie svojej krásy.

Vďaka Mattovej záľube vznikli aj projekty Alfa, Beta a Lambda.

Lambda vznikla z túžby ponúknuť svetu niečo estetickejšie a elegantnejšie ako mnoho lacných nahých žien fotených bez rozumu na drahých autách. Lambda vznikla ako projekt s myšlienkou, project s dôrazom na detail.

Vždy dbám na každú maličkosť, pretože veľké veci sa rodia z malých detailov. Či je to kvalitný výber miesta, profesionálna vizážistka, nový objektív alebo nutná komunikácia s objektom fotenia, na každom detaile záleží.

Popri všetkých projektoch Matt fotí umelecké akty aj ženám – nemodelkám a pomáha im tak odomknúť krásu svojho tela.

Dbajte na detail aj vy.